KURUMSAL

1. Dürüstlük

Tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

 

2. Yasal Sorumluluklarımız

Yurtiçi mevcut tüm  faaliyet ve işlemlerimizi yerel yasalar ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru,tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.

Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

 

3. Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız.

Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik, ve nezaket, kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

 

4. Çalışanlarımıza Karşı Sorumluluklarımız

Çalışanlarımızın özlük hakları konusunda azami özeni gösterir, onlara iş sağlığı ve güvenliği gereklerini gözeterek uygun çalışma ortamı sağlarız.

 

5.Tedarikçi / İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız

İş yaptığımız kişi ve kuruluşlara verdiğimiz taahhüdü yerine getirir, ticari sırların gizli kalması için itina gösteririz.

 

6. Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Sadece yasal ve etik değerler muvacehesinde rekabet eder, haksız rekabete tevessül etmeyiz, rakiplerimizden de aynı anlayışı bekleriz.

 

FAALİYET ALANLARIMIZ

         
KURUMSAL       |       YASAL UYARI       |       SİTE HARİTASI       |       BİZE ULAŞIN
Piksel Bilişim